CESTOVNÍ KANCELÁŘ   Alka Tour

Masarykova 31, 602 00 Brno, provozovna Goldova 5, 628 00 Brno-Líšeň, IČ: 60737352, DIČ: CZ60737352

tel. 602 535 189

info@alkatour.cz         www.alkatour.cz          www.autopujcovna.as   

 

Adventní Drážďany

 

2021: 11.12.(So)                                           Cena: 900 Kč

 

Vydejte se do Drážďan, ochutnejte místní štolu a nechte se unést tóny vánočních koled i vůní svařeného vína.

Kouzelná vánoční atmosféra zaručena!

Program

Odjezd z ČR v brzkých ranních hodinách.

Po příjezdu do Drážďan se s průvodcem projdete historickým centrem a vychutnáte si vánoční atmosféru s hrnkem horkého punče nebo svařeného vína. Během pěší prohlídky uvidíme známou operu Semper, chrámy Hofkirche, Rezidenzschloss, Frauenkirche a nevynecháme jeden z největších barokních skvostů Zwinger, který bývá nazýván německým Louvrem. Po prohlídce zamíříme na nejstarší vánoční trhy Striezelmarkt, které se pořádají již od 15. století a jsou považovány za jedny z nejkrásnějších na světě. Zde uvidíme každoroční štolový průvod, při kterém je několikatunová štola vezena koňským spřežením a následně nakrojena a přímo z vozu rozprodána návštěvníkům vánočního trhu. Každý návštěvník bude tedy moct tuto tradiční pochoutku ochutnat. Poté si budete moci vychutnat vánoční atmosféru. Můžete se těšit na největší vánoční pyramidu na světě, která je zapsaná v Guinessově knize rekordů a na více než 250 stánků, ze kterých se bude linout vánočního vůně punče, svařeného vína a pražených mandlí.

Večer následuje odjezd zpět do ČR, přesný čas odjezdu vám na místě sdělí průvodce.

 

Cena zahrnuje: Dopravu zahraničním busem (WC, klimatizace, teplé a studené nápoje za Kč) a služby průvodce.

 

Nástupní místa zdarma: Brno 5:00, Jihlava 6:00, Humpolec 6:30, Praha 8:00, Litoměřice 8:50, Ústí nad Labem 9:00, Děčín 9:30

 

Cena zahrnuje: Dopravu, 1x nocleh v hotelu v Budapešti v 2lůžkovém pokoji se snídaní (WC, sprcha na pokoji), městskou taxu a průvodce.

 

Lze dokoupit komplexní pojištění (úraz, storno z důvodu nemoci, léčebné výlohy) 34 Kč, místenku na konkrétní sedadlo v autobusu 100 Kč, příplatek za samostatné dvousedadlo pro 1 osobu 500 Kč.

Přihláška